• Powitanie wiosny

• Wiosnę przywitaliśmy w naszej szkole 22 marca. Pojawiły się stokrotki, żabki, pszczółki, biedronki, motylki, zajączki i żółciutkie kaczuszki - tak właśnie przebrali się uczniowie. Każda klasa miała za zadanie też zaśpiewać piosenkę zgodną z przebraniem. Było kolorowo i bardzo wesoło.

• Dzień Kobiet

• 7 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Uroczystą akademię przygotowali najmłodsi – uczniowie klasy 0 pod czujnym okiem pani Agnieszki Baranowskiej. Nie mogło zabraknąć okolicznościowych wierszyków, piosenek, a także brawurowo wykonanych tańców. Brawo zerówka!

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski wybrał Miss w różnych kategoriach, tym razem głosować mogli tylko chłopcy. Oto zwyciężczynie:

Miss Uśmiechu – Amelia Urbaniak
            Miss Sportu – Alicja Pruchniewicz
            Miss Stylu – Amelka Mikołajczak
            Miss Przyjaciółka – Julia Pęczkowska
            Miss Omnibus – Martyna Urbaniak
            Supergwiazda – Sandra Rogacka
            Miss Pozytywnie Zakręcona – Alicja Wizła

• Na Sali Zabaw we Wrześni

• 6 marca uczniowie klas 0 – II razem z wychowawcami wybrali się do Sali Zabaw HOLA we Wrześni, po wyczerpującej zabawie odwiedzili McDonald’a.