• KIERMASZ KSIĄŻKI

• Zachęcam do wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl.

Dzięki rozpropagowaniu tej akcji w społeczności szkolnej, zyskujecie Państwo możliwość uzbierania kwoty do wykorzystania na dowolne gratisowe książki z naszej oferty, które szkoła może rozdysponować w wybrany przez siebie sposób, np. powiększając zbiory biblioteki szkolnej.

Zasady są proste: przekazujemy Państwu specjalny kod, dzięki któremu skojarzymy zamówienie z Państwa placówką. Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, do skarbonki Państwa placówki zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie przedstawiciel placówki w porozumieniu z dyrekcją wykorzystuje na dowolne książki z naszej oferty, np. odbierając lektury do biblioteki szkolnej.

KOD SZKOŁY:  W.WRZ.GRABO.S