• ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

• W związku z zagrożeniem koronawirusem , zamknięciem szkoły do 25.03( włącznie) nauczyciele będą uczniom udostępniać sukcesywnie materiały do pracy w domu - zgodnie z zaleceniami MEN! Wykonane prace w domu po powrocie do szkoły będą sprawdzane i oceniane!W razie pytań , problemów służymy pomocą .

• DZIEŃ KOBIET

• 10 marca odbył się w Dzień Kobiet, na który zostały zaproszone panie z obwodu  szkoły. Panie mogły zobaczyć uczniów w specjalnie przygotowanych na tę okazję występach, a następnie w szkolnej kawiarence wypić kawę i skosztować pysznych wypieków.

• KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

• 10 marca 2020 roku odbył się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym W Kołaczkowie I Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Konkurs był dedykowany uczniom kl. VII i VIII szkól podstawowych naszej gminy, ale mogli w sprawdzić się w nim młodsi, zainteresowali tematyką unijną. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Hubert Walkowiak, Igor Mikołajczak i Michał Trzaskowski. Zmagania zakończyły się dla nas pełnym sukcesem. Michał Trzaskowski pokonał starszych kolegów i zajął I miejsce. Gratulacje dla Michała!

• WIZYTA W RADIU WRZEŚNIA

• Podczas tegorocznego, kołaczkowskiego finału WOŚP został wylicytowany przez mieszkańca Krzywej Góry vouger upoważniający do udziału w nagraniu programu radiowego HITY Z MARKA SATELITY. Darczyńca nagrodę przekazał na rzecz Szkoły , dlatego uczniowie klasy VIII razem z p. R. Dobrowolską mieli możliwość 4 marca zasiąść na wygodnych fotelach, za mikrofonami i poczuć się jak prawdziwi dziennikarze radiowi. W dwugodzinnym programie pana Marka Jakubowskiego uczniowie zaproponowali swoje hity muzyczne.