• MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ

• W piątek 14 lutego odbyły się w Kołaczkowie Mistrzostwa Gminy  w Piłce Ręcznej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIII. Dziewczyny zajęły II miejsce. Gratulujemy,

• WALENTYNKI

Z okazji Walentynek Szkolne Koło Zdrowia już 13 lutego przygotowało kiermasz słodkości, na którym można było zakupić pyszne mufinki i babeczki.

14 lutego rozpoczęliśmy świętowanie od obejrzenia przedstawienia, które przygotowali uczniowie kl. 0 – III, oczywiście o miłości ;). Następnie Samorząd Uczniowski zorganizował festiwal pioseneki. Każda klasa przygotowała i zaprezentował piosenką, której tematem była miłość.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 21 stycznia się z okazji Dnia Babci i Dziadka nasi najmłodsi uczniowie pod opieką. D. Graczyk i R. Dobrowolskiej przygotowali przedstawienie dla seniorów z gminy Kołaczkowo. Uczniowie kl. O, którzy wystąpili w Borzykowie na sali,  a za swój brawurowy występ otrzymali zasłużone brawa.

• KONCERT CHÓRÓW DZIECIĘCH

• 19 stycznia kościele we Wszemborzu odbyła się pierwsza edycja Koncertu Chórów Dziecięcych z terenu Gminy Kołaczkowo. Każdy chór zaprezentował tradycyjną kolędę oraz pastorałkę.
            Nasi uczniowie pod „batutą” p. A Zimnej zaśpiewali: „Dzisiaj w Betlejem” oraz „Skrzypi Wóz”.

• DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

• W ostatnim dniu przed feriami 24 stycznia odbyła dyskoteka karnawałowa. Nie mogło obyć się bez tańca, przecież jest karnawał!  Uczniowie młodszych klas pojawili się na zabawie w zabawnych strojach, tak więc na parkiecie pojawiły się księżniczki, baletnice, potwory, konwoje i inni znamienici goście. Dla wszystkich nie mogło zabraknąć poczęstunku: pysznych hot- dogów i ciasteczek.