• FILHARMONIA POMYSŁÓW - "DZIWNODŹWIĘKI"

• 20 stycznia 2020 roku zawitała do nas po raz kolejny „Filharmonia pomysłów”. Muzolinek i Muzolka na granicy pięciolinii spotykaLI najdziwniejsze brzmienia, którym nie mogą się nadziwić. Były one okazją do poznania egzotycznych instrumentów, takich jak banjo, flety, piszczałki.

• KONKURS CHÓRÓW DZIECIĘCYCH: "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA"

• 19 stycznia 2020 r. w kościele p.w. Świętego Mikołaja we Wszemborzu odbył konkurs chórów dziecięcych: „Hej kolęda, kolęda”. W konkursie zaprezentowały się chóry, reprezentujące wszystkie szkoły gminy Kołaczkowo. Każdy z nich zaprezentował tradycyjną kolędę oraz pastorałkę.
            Nasi uczniowie zaśpiewali: „Dzisiaj w Betlejem” oraz „Skrzypi Wóz”. Spotkanie z kolędami i świątecznymi piosenkami pozwoliło nam dłużej  cieszyć się tym wyjątkowym czasem Bożego Narodzenia.

• WOŚP

• 11 stycznia zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy .W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się w szkole, by wspólnie kwestować na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Uczniowie kl. V - VIII przedstawili jasełka, odbyły się biegi z przeszkodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kurs pierwszej pomocy, zumba. Można było zakręcić Kołem Fortuny, kupić balony z helem, skorzystać z usług fryzjerskich, wykonać pomiar ciśnienia, wypić kawę i zjeść pyszne ciacho w Słodkiej Kawiarence. Na najmłodszych czekały liczne animacje, gry i malowanie twarzy. Imprezę zakończyliśmy światełkiem do nieba😍🎆🎇.
            Podsumowaniem naszych działań był udział w niedzielnym finale zorganizowanym przez GOK w Kołaczkowie. Nasi uczniowie przygotowali cześć artystyczną, a licytacje atrakcyjnych fantów dodatkowo zasiliły puszki wolontariuszek. Kinga, Amelia, Julia i Marysia zebrały w sumie 4528,73 zł! ❤️
            Brawa dla wszystkich. Szczególne podziękowania dla p. Alicji Woś – koordynatora akcji. To był cudowny weekend! ❤️😘